בנות
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

בנות

מה שבינה לבינה - בלי צנזורה

אינדקסאינדקס  הרשםהרשם  התחבר  

להביא את הדיסקית?

Go down 
3 posters
מחברהודעה
farla
משתמשת רגילה
משתמשת רגילה
farla

מספר הודעות : 14

להביא את הדיסקית? Empty
הודעהנושא: להביא את הדיסקית?   להביא את הדיסקית? EmptyWed Mar 07, 2012 1:51 am

לכאן אין סיכוי שהיא תגיע.

מחר אני הולכת אליה, והיא תגיד לי מה היא החליטה. אם היא מסוגלת לנסות ולשקם אותנו, או שהיא מוותרת. אם היא עדיין אוהבת אותי בכלל.
מחר יקבע איך החיים שלי יראו בעתיד הקרוב. חיים, או מחנק.
הרגשתי את המחנק הזה בכל הימים האחרונים. המועקה הכבדה שיושבת לי כמו אבן על החזה, ההתנשפויות הפתאומיות ברחוב ובאוטובוס שניסו לחנוק את הדמעות שאיימו להתפרץ, הפחד מהריקנות שעלולה להגיע.

אם היא בוחרת לסיים, היא תרצה להישאר בקשר. היא אמרה ואני יודעת. אבל אני לא מסוגלת. זה יכאב לי יותר מדי, לדבר איתה ולדעת שהיא עוברת הלאה. לראות את הסטטוסים והתמונות והבילויים, ואז גם אחת אחרת.

אז אם היא תבחר לסיים זה יהיה הסוף. אני אחזור עם הדברים שלי שאצלה, ואנסה להתמודד עם כל השאלות החדשות שיצוצו. לא הייתי במערכת יחסים עד שהיא הגיעה, וגם לא עברתי פרידה. מה עושים אחרי שנה וכמעט 5 חודשים ביחד, איך עוברים הלאה? מה עושים למשל, עם הריליישנשיפ בפייסבוק? עם כל התמונות המשותפות? החברים המשותפים? איך מתמודדים עם זה שכולם ידעו? שאמא שלי תדע ותשמח, כי היא עדיין מחכה שאני אסיים עם התקופה הסוררת הזו שלי? איך נמנעים בלילה בהשפעת העייפות לסמס "אני מתגעגעת"?
ושאלת השאלות, איך ממשיכים לנשום?

הדיסקית שלה אצלי. תלויה על אחד מהרמקולים מאחורי המסך, תמיד בשדה הראיה שלי. אולי היא תרצה אותה בחזרה. אבל אם אני אביא אותה איתי מחר זה כמו להודות שאיבדתי תקווה ושהכל נגמר, לא?

אני לא רוצה שיגמר. לא רוצה לוותר. היא עדיין זו שאני רוצה לחיות איתה את אותו חלום של בית עם כלב, להתעורר כל יום ביחד ולהזדקן ביחד. גם הפעם אני לא חושבת שהגענו למבוי סתום, ושאם היא רק תרצה להשקיע את המאמץ הקטן ההוא (ההוא. זה תמיד אותו אחד, לא משתנה אף פעם.) נוכל להתגבר גם על זה ולהגיע למקום טוב יותר.
אבל זה תלוי בה. היא לא יודעת אם עוד יש אהבה רומנטית או משיכה. היא ממשיכה לדחוף אותי הצידה בכל פעם שהחברים נכנסים לתמונה. אז היא זו שצריכה להחליט אם היא מסוגלת, או שהיא תתנתק גם עכשיו כשיש קשיים כמו שהיא עשתה במערכות יחסים קודמות.

או שאני משלה את עצמי ולא נשאר מה להציל.
חזרה למעלה Go down
Yilly
ראש השבט
ראש השבט
Yilly

מספר הודעות : 42

להביא את הדיסקית? Empty
הודעהנושא: Re: להביא את הדיסקית?   להביא את הדיסקית? EmptyWed Mar 07, 2012 2:36 am

ובמקומה- היית נשארת? כשאת כבר לא בטוחה אם קיימת אהבה ומשיכה?

פרידה זה קשה, תמיד, אבל את צריכה לבחון אם הרצון להמשיך הוא אמיתי, או שפשוט התרגלת, אין טעם להישאר יחד אם הקשר עושה יותר רע ממה שהוא עושה טוב.
לכי אליה מחר, תשמעי מה יש לה להגיד ואז תחליטי מה קורה איתך הלאה.

אם תישארו יחד, מה טוב (רק לזכור שצריך לעבוד על הקשר) ואם תפרדו, אז כן, זה קשה בהתחלה, אבל בדיעבד, מגיע הרגע שבו את מבינה שאולי עדיף ככה, לאט לאט את גם מתחילה להכיר ולצאת שוב ולנשום שוב.
יהיה בסדר- איזו דרך שלא תבחרי, כל עוד היא נעשתה בחכמה וברגש תהא נכונה עבורך, את רק צריכה להבטיח שאכן כך יהיה.

חזרה למעלה Go down
Seriously
ראש השבט
ראש השבט
Seriously

עיסוק : פינגווינים
מספר הודעות : 329

להביא את הדיסקית? Empty
הודעהנושא: Re: להביא את הדיסקית?   להביא את הדיסקית? EmptyWed Mar 07, 2012 3:47 am

קודם, ברוכה הבאה להביא את הדיסקית? 3553040153

דבר שני, אני מאוד מאמינה במשפט "מה שצריך לקרות, יקרה". אם היא מחליטה שזה לא בשבילה - cest la vie. זה קשה, זה לא נעים, זה מבאס, זה דכאון.. אבל מה לעשות. אי אפשר להכריח מישהי להיות איתנו..

אני תמיד אומרת (גם לעצמי וגם לחברות) שברגע שיש אהבה, הכל מתגמד ליד. גם אם יש קשיים, נלחמים בהם, בגלל שהאהבה שווה את "ההקרבה" הזאת. בין אם נשארה משיכה או אהבה, זו כבר החלטה שלה.. רק תדעי איפה המקום שלך, תדעי לא להתפשר, אם היא באמת רוצה להישאר איתך והיא מרגישה שיש לכן עתיד, תוודאי איתה שזה באמת מה שהיא מרגישה. אם האהבה עוד באמת שם - תילחמי עבורה, אבל רק תחזבי תמיד אם זה שווה את זה.

אני מקווה שיהיה בסדר, שזה הכל רק מכשול קטן בדרך לאהבה גדול. תמשיכי לעדכן, ואם את צריכה משהו, לדבר, אני כאן Smile

i'm not a lesbian, i just hate men.
חזרה למעלה Go down
https://banot.forumisrael.net
farla
משתמשת רגילה
משתמשת רגילה
farla

מספר הודעות : 14

להביא את הדיסקית? Empty
הודעהנושא: Re: להביא את הדיסקית?   להביא את הדיסקית? EmptyThu Mar 08, 2012 8:25 pm

תודה.

החלטנו לנסות לחזור לאפס. כמוצא אחרון, כי שתינו לא רוצות לאבד אחת את השניה ועדיין יש אהבה. ומשיכה. גם מהצד שלה וגם משלי. צריך פשוט לנער אותן החוצה מבין השברים של המצב הזה.
ולמרות שממש רע לי עכשיו כי עדיין חוויתי סוג של פרידה, אני יודעת שזה לטובה ושזה באמת יעזור לנו. כי אם היא לא הייתה רוצה לנסות להציל אותנו היא הייתה נפרדת כבר מזמן.
אז בעוד שבועיים נלך ביחד לסרט, ובנתיים ננסה לשחזר את המצב הראשוני ההוא, שבו נתקלים אחת בשניה אונליין ומדברים כשמתאפשר ובונים הכל (מחדש) לאט. בלי משקעים.

ובעניין אחר, נורא לא נעים לי ואני מרגישה כמו סופר סטוקרית כי בגלל הפייסבוק (חברים משותפים! לא סטוקריות נטו!) והקריאה בפורום בתפוז אני מכירה פה נשים ברמה כזו שאם הן יעברו מולי ברחוב אני אזהה אותן ואדע הרבה עליהן ולהן לא יהיה מושג שאני קיימת P:
אז שלום. אני ליאורה. אני לא סטוקרית, פשוט בד"כ לא היה לי מה לומר.
חזרה למעלה Go down
Seriously
ראש השבט
ראש השבט
Seriously

עיסוק : פינגווינים
מספר הודעות : 329

להביא את הדיסקית? Empty
הודעהנושא: Re: להביא את הדיסקית?   להביא את הדיסקית? EmptyThu Mar 08, 2012 10:17 pm

היי ליאורה!

אני מקווה שזה יצליח, באמת, שיהיה בסדר ושתצליחו לבנות את מה שנהרס..

הכי טוב להתחיל מהתחלה, תאמיני לי, זה לא יכול להזיק, נכון? ואם יש אהבה, אני מאמינה שבאמת אפשר לפתח מזה משהו יפה, השאלה היא רק כמה מוכנים לנסות! Smile

i'm not a lesbian, i just hate men.
חזרה למעלה Go down
https://banot.forumisrael.net
Yilly
ראש השבט
ראש השבט
Yilly

מספר הודעות : 42

להביא את הדיסקית? Empty
הודעהנושא: Re: להביא את הדיסקית?   להביא את הדיסקית? EmptyFri Mar 09, 2012 6:11 pm

היי ליאורה (:

שיהיה לכן בהצלחה!
ובאמת כמו שאמרו לפני, לפעמים זה הפיתרון המושלם, אין כמו לשחזר את הראשוניות הזו של הקשר
חזרה למעלה Go down

להביא את הדיסקית?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1