בנות
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

בנות

מה שבינה לבינה - בלי צנזורה

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחבר  

הסת(ט)ירות שבחיים

Go down 
2 posters
מחברהודעה
נהר
משתמשת רגילה
משתמשת רגילה
נהר

עיסוק : סטודנטית
מספר הודעות : 22

הסת(ט)ירות שבחיים Empty
הודעהנושא: הסת(ט)ירות שבחיים   הסת(ט)ירות שבחיים EmptyTue Mar 13, 2012 2:11 pm

שבית את ליבי יפה שלי. כן, עכשיו זה רשמי. מהרגע שבו ראיתי כמה שאת יפה. (את היופי הפנימי שלך ראיתי עוד הרבה לפני)

כל כך אהבתי את המבט שלך כששאלת אותי איפה אני פורקת ועניתי בגמגום ואת הבנת שגם הפריקה מגמגמת ואז הסתכלת עלי במבט החודר שלך מבט מכיל מלא ברחמים.

וגם שבוע לאחר מכן קלטתי את מבטך חודר לתוכי. חייכת אלי וכיוונת את מבטך היישר אל תוך עיני. מבלי להתבלבל. התרגשתי. אבל ניסתי להראות אדישה. אולי כי לא הייתי בטוחה...

ואולי לא באמת ניסית לאמר משהו? אולי המבט לא היה מכוון בכלל אלי??

אני רוצה אותך נשמה יפה שלי.רוצה להיות איתך. רוצה שתהיי איתי. אמרת לי שאני מקום בטוח בשבילך ואת בשבילי. בואי נחלוק יחד את אותו מקום.

בית אחד, מיטה אחת. אהבה אחת.

אהבה-יש, תקשורת-אין. לוקח לי המון זמן ואנרגיה להוציא ממך כמה מילים אודותיך. ואז את מנחיתה עלי כמו פצצות חלקיקים מעברך ועוזבת עוד לפני שאני מתחילה לעכל חלקיק ממה שאמרת. משאירה אותי לבד במערכה. איתך אך בלעדייך.

ראיתי אותך איתה ואותה איתך ואיך שטוב לכן יחד. היית אצלה והיא אצלך. היא מכירה לך חברים שלה ואת, אט אט נכנסת לחייה והיא נכנסת לשלך. יש בינכן תקשורת זורמת וטובה. מה שלקח לי כמה חודשים לחלוב ממך אני מניחה שהיא עשתה בתוך יום אחד ואפילו מבלי להתאמץ יותר מידי.

אני שמחה בשבילך אהובה שלי שמחה שאת שמחה אפילו שזאת לא אני זאת שזוכה למלא אותך בחיות ושמחה.

את כלכך אמיתית, כלכך מיוחדת, כלכך מופרעת וכלכך תמימה יש לך נשמה טהורה ולי יש רצון לגונן עליך מכל הסופות. יש לי רצון שיהיה לך טוב.

שבית את ליבי נשמה שלי, האמת שבך עושה לי צמרמורת בכל הגוף, העדינות שלך מרגיעה אותי והחדות שבך חודרת לתוכי. והמגע שלך... פשוט מושלם. לא הרגשתי מגע כזה מימיי. חמים ונעים ובעיקר מרפא. יש בו משהו מיוחד שלא הרגשתי אצל אף אחד.

רוצה שתאהבי אותי כמו שאני אותך רוצה שנלמד לתקשר בצורה טובה יותר. והאמת, שנמאס לי כבר להסתתר.

רוצה להיות איתך לנצח. איפה שהאמת מנצחת. ואז תגלי כמה שאני אוהבת אותך ואת תאהבי אותי.החיבור יהיה מושלם. והקסם ימלא את כל חללינו הריקים.
[/b]
חזרה למעלה Go down
Mrs. Smith
ראש השבט
ראש השבט
Mrs. Smith

עיסוק : סקס אפיל
מספר הודעות : 155

הסת(ט)ירות שבחיים Empty
הודעהנושא: Re: הסת(ט)ירות שבחיים   הסת(ט)ירות שבחיים EmptyTue Mar 13, 2012 3:58 pm

ריגשת Sad
חזרה למעלה Go down

הסת(ט)ירות שבחיים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1